Kto lepšie ako sám objaviteľ čaju – Božský Oráč (čín. Shen Nong), by mohol reprezentovať takú mnohorozmernosť akú vlastní práve čaj. V celých jeho skoro 5000 ročných dejinách prenikol azda každým aspektom ľudskej kultúry a zaujal miesto najrozšírenejšieho nápoja na svete, hneď po samotnej vode samozrejme. V priestore tohoto internetového obchodu, by sme chceli okrem samotného čaju a čajového príslušenstva ponúkať aj iné rozmery v rámci ktorých, sa dá čajová kultúra vnímať a konať...


POKRAČOVANIE

2017 Taimu Shan Shou Mei Bing Cha (太姥山壽眉餅茶)
    2017 Taimu Shan Shou Mei Bing Cha (太姥山壽眉餅茶) 2017 Taimu Shan Shou Mei Bing Cha (太姥山壽眉餅茶) 2017 Taimu Shan Shou Mei Bing Cha (太姥山壽眉餅茶) 2017 Taimu Shan Shou Mei Bing Cha (太姥山壽眉餅茶) 2017 Taimu Shan Shou Mei Bing Cha (太姥山壽眉餅茶) 2017 Taimu Shan Shou Mei Bing Cha (太姥山壽眉餅茶) 2017 Taimu Shan Shou Mei Bing Cha (太姥山壽眉餅茶) 2017 Taimu Shan Shou Mei Bing Cha (太姥山壽眉餅茶)

2017 Taimu Shan Shou Mei Bing Cha (太姥山壽眉餅茶)

5,50€
Množstvo:
-
+
* HMOTNOSŤ:
Odporúčame dokúpiť (10)

Taimu Shan Shou Mei Bing Cha

Lístky na tento biely čaj boli pozbierané z kultivaru Fuding Da Bai Cha rastúceho v horách Tai Mu (tiež Tai Lao). Voľné sušenie na slnku spôsobilo ľahkú oxidáciu a preto môže v niektorých chuťových a aromatických odtieňoch pripomínať niektoré polo-zelené čaje. Zaujímavé spracovanie – lisovaním kameňom do 350 gramového koláča. Názov tohoto čaju - Shou Mei môžme preložiť ako „Obočie dlhovekosti“.

Produkcia: koniec apríla 2017

Oblasť: okres Fuding ~ prefektúra Ningde ~ provincia Fujian ~ Čína

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: