Kto lepšie ako sám objaviteľ čaju – Božský Oráč (čín. Shen Nong), by mohol reprezentovať takú mnohorozmernosť akú vlastní práve čaj. V celých jeho skoro 5000 ročných dejinách prenikol azda každým aspektom ľudskej kultúry a zaujal miesto najrozšírenejšieho nápoja na svete, hneď po samotnej vode samozrejme. V priestore tohoto internetového obchodu, by sme chceli okrem samotného čaju a čajového príslušenstva ponúkať aj iné rozmery v rámci ktorých, sa dá čajová kultúra vnímať a konať...


POKRAČOVANIE

2018 Taimu Shan Bai Mu Dan (太姥山白牡丹)
    2018 Taimu Shan Bai Mu Dan (太姥山白牡丹) 2018 Taimu Shan Bai Mu Dan (太姥山白牡丹) 2018 Taimu Shan Bai Mu Dan (太姥山白牡丹) 2018 Taimu Shan Bai Mu Dan (太姥山白牡丹) 2018 Taimu Shan Bai Mu Dan (太姥山白牡丹)

2018 Taimu Shan Bai Mu Dan (太姥山白牡丹)

9,50€
Množstvo:
-
+
* HMOTNOSŤ:
Odporúčame dokúpiť (11)

Doslova Biela pivónia (čín. Bai Mu Dan), pochádza z oblasti pohoria Tai Mu, kde má výroba tohoto čaju dlhú tradíciu. Lístky z kultivaru Fuding Da Bai Cha, sa po zbere nechajú zavädnúť a následne sa dva až tri dni sušia na priamom slnku. Jedná sa o kvalitatívne vyššiu triedu tohto typu čaju, takže je tvorený hlavne nepolámanými a neotvorenými púčikmi s jedným až dvoma priľahlými lístkami. Ručne zbieraný a spracovaný čaj.

Produkcia: koniec marca 2018

Oblasť: okres Fuding ~ prefektúra Ningde ~ provincia Fujian ~ Čína

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: