Kto lepšie ako sám objaviteľ čaju – Božský Oráč (čín. Shen Nong), by mohol reprezentovať takú mnohorozmernosť akú vlastní práve čaj. V celých jeho skoro 5000 ročných dejinách prenikol azda každým aspektom ľudskej kultúry a zaujal miesto najrozšírenejšieho nápoja na svete, hneď po samotnej vode samozrejme. V priestore tohoto internetového obchodu, by sme chceli okrem samotného čaju a čajového príslušenstva ponúkať aj iné rozmery v rámci ktorých, sa dá čajová kultúra vnímať a konať...


POKRAČOVANIE

2016 Xiao Jinggu Gu Shu Bai Cha (小景谷古樹白茶)
    2016 Xiao Jinggu Gu Shu Bai Cha (小景谷古樹白茶) 2016 Xiao Jinggu Gu Shu Bai Cha (小景谷古樹白茶) 2016 Xiao Jinggu Gu Shu Bai Cha (小景谷古樹白茶)

2016 Xiao Jinggu Gu Shu Bai Cha (小景谷古樹白茶)

14,50€
Množstvo:
-
+
* HMOTNOSŤ:
Odporúčame dokúpiť (4)

2016 Xiao Jinggu Gu Shu Bai Cha

Jedná sa o zaujímavý príklad spracovania vysoko kvalitného a žiadaného materiálu zo starých až 150 ročných čajových stromov (čín. Gu Shu) rastúci v okolí dediny Xiao Jing Gu. Na jar roku 2016 pozbieraný materiál bol ručne spracovaný v malých várkach zo zámerom vyprodukovať vysoko kvalitný biely čaj, ktorý má pri správnych podmienkach skladovania veľký potenciál sa ďalej vyvíjať. O mnoho robustnejší, ako charakterom tak aj čajovou silou (čín. Cha Qi), než jeho príbuzný z provincie Fujian.

Produkcia: jar 2016

Oblasť: Jinggu, Simao, Xishuangbanna, Yunnan, Čína

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: