Kto lepšie ako sám objaviteľ čaju – Božský Oráč (čín. Shen Nong), by mohol reprezentovať takú mnohorozmernosť akú vlastní práve čaj. V celých jeho skoro 5000 ročných dejinách prenikol azda každým aspektom ľudskej kultúry a zaujal miesto najrozšírenejšieho nápoja na svete, hneď po samotnej vode samozrejme. V priestore tohoto internetového obchodu, by sme chceli okrem samotného čaju a čajového príslušenstva ponúkať aj iné rozmery v rámci ktorých, sa dá čajová kultúra vnímať a konať...


POKRAČOVANIE

2017 Taimu Shan Long Zhu (太姥山龍珠)
    2017 Taimu Shan Long Zhu (太姥山龍珠) 2017 Taimu Shan Long Zhu (太姥山龍珠) 2017 Taimu Shan Long Zhu (太姥山龍珠) 2017 Taimu Shan Long Zhu (太姥山龍珠) 2017 Taimu Shan Long Zhu (太姥山龍珠)

2017 Taimu Shan Long Zhu (太姥山龍珠)

7,50€
Množstvo:
-
+
* HMOTNOSŤ:
Odporúčame dokúpiť (18)

Taimu Shan Long Zhu

Jasmínovými kvetmi ovoňaný zelený čínsky čaj. Mladé chlpaté lístky z pohoria Taimu sa najprv ručne zavíjajú do tvaru malých guličiek - "Dračích perál" (čín. Long Zhu). Po spracovaní sa nechajú nasiaknuť arómou čerstvých jasmínových kvetov (čín. Mo Hua), ktoré sa poprekladajú s lístkami niekedy až v šiestich vrstvách. Po čase sa kvety odoberú a lístky dosušia.

Produkcia: stred júna 2017

Oblasť: okres Fuding ~ prefektúra Ningde ~ provincia Fujian ~ Čína

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: