Kto lepšie ako sám objaviteľ čaju – Božský Oráč (čín. Shen Nong), by mohol reprezentovať takú mnohorozmernosť akú vlastní práve čaj. V celých jeho skoro 5000 ročných dejinách prenikol azda každým aspektom ľudskej kultúry a zaujal miesto najrozšírenejšieho nápoja na svete, hneď po samotnej vode samozrejme. V priestore tohoto internetového obchodu, by sme chceli okrem samotného čaju a čajového príslušenstva ponúkať aj iné rozmery v rámci ktorých, sa dá čajová kultúra vnímať a konať...


POKRAČOVANIE

2011 Zheng He Lao Shou Mei Bai Cha (政和老壽眉白茶)
    2011 Zheng He Lao Shou Mei Bai Cha (政和老壽眉白茶) 2011 Zheng He Lao Shou Mei Bai Cha (政和老壽眉白茶) 2011 Zheng He Lao Shou Mei Bai Cha (政和老壽眉白茶)

2011 Zheng He Lao Shou Mei Bai Cha (政和老壽眉白茶)

9,90€
Množstvo:
-
+
* HMOTNOSŤ:
Odporúčame dokúpiť (4)

2011 Zheng He Shou Mei Lao Bai Cha

Biely čaj pochádzajúci z centra produkcie bielych čajov nachádzajúcom sa vo východnom Nanpingu na severe provincie Fujian. Čajové lístky boli pozbierané v strede apríla roku 2011 z miestneho kultivaru čajovníka – Zheng He Da Bai Cha a tradične spracované – voľným sušením na slnku. Lao Bai Cha – zrejúci biely čaj je pre svoje medicinálne účinky veľmi cenený. V Číne sa v súvislosti so zrejúcim bielym čajom traduje príslovie: “Prvý rok je to čaj, tretí rok je to liek a siedmy rok je to poklad."

Produkcia: stred apríla 2011

Oblasť: Zhenghe, Nanping, Fujian, Čína

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: